ثبت نام

کیف پول ویونا اکسچنج

قابل توجه کاربران گرامی:

اخیرا مشاهده شده است که در بازار ارزهای دیجیتال برخی اشخاص به شیوه های جدید کلاهبرداری روی آورده اند و حساب های احراز هویت شده ی شما برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال را در قبال مبالغی کرایه می کنند سپس با کارت های سرقتی از این حساب ها (که با نام شما احراز هویت شده است) خرید می کنند و احتمالا درصدی از این مبالغ سرقتی را هم به شما می دهند.

همانگونه که پیشتر هم تاکید شده است، به هیچ عنوان مشخصات اکانت احراز هویت شده و  حساب بانکی خود را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید چون مسئول هر گونه خرید و فروشی که از حساب احراز هویت شده ی شما انجام شود، خود شما خواهید بود.

مراقب کلاهبرداران باشید.

جهت ثبت نام و استفاده از خدمات ویونا اکسچنج کلیه مراحل زیر را با دقت تکمیل نمایید. همچنین تصاویر مدارک درخواستی را با کیفیت و خوانایی مناسب تهیه و ارسال کنید. همکاران ما جهت تایید اطلاعات و فعالسازی حساب کاربری شما ظرف مدت 24 ساعت آینده با شما تماس خواهند گرفت.

 • جهت تایید هویت حساب کاربری بایستی تصویر مدارک با مشخصات زیر برای ما ارسال نمایید:
  - یک عکس از شخص شما در حالی که متن تعهد نامه و کارت ملی و کارت عابر بانک خود را در دست دارید بطوریکه مشخصات کارت ملی بطور کامل واضح و خوانا باشد، همچنین شماره کارت و نام روی کارت بانکی نیز واضح باشد.


  نکته مهم: روی یک کاغذ بنویسید "جهت احراز هویت در سایت ویونا اکسچنج، اینجانب قوانین سایت را مطالعه کرده و مسئولیت تمامی خرید و فروش ها از حساب کاربری را میپذیریم و حساب کاربری و کارت بانکی را در اختیار فرد دیگری قرار نمیدهم."

  نکته مهم: در صورتیکه کارت ملی هوشمند دریافت کرده اید حتما در مدارک ارسالی از آن استفاده نمایید.

  نمونه تصویر قابل قبول:
 • شماره کارت و نام صاحب حساب باید کاملا مشخص باشد. شما می توانید روی cvv2 و تاریخ انقضا را بپوشانید.
 • اطلاعات تماس شما باید کاملا صحیح درج شود، جهت تایید و احراز هویت با شما تماس گرفته خواهد شد.
 • 021-88776655
 • شماره تلفن همراه بصورت 9121234567 بدون صفر در ابتدای آن.
  کد احراز هویت از طرف مجموعه شیوا هاست برای شما پیامک می شود.

تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

سایت ویونا اکسچنج به هیچ عنوان به سایت های خلاف قوانین جهموری اسلامی ایران اعم از سایت های شرطبندی، قمار و سایت های مشابه خدمات ارائه نمی دهد. لطفا ثبت نام و سوال نفرمائید.

پشتیبانی تلگرام